Çiğli Günlük Kiralık Daire

Yalı Residence İzmirin Çiğli ilçesinin tam kalbinde bulunan lokasyonu ve imkanları ile size konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Çiğli günlük kiralık daire talepleriniz ve rezervasyon için bizi 7/24 arayabilirsiniz..

Çiğli Devlet Hastanesi , Çiğli Medikal Park Hastanesi ve Katip Çelebi Üniversitesi Kampüsüne olan yakınlığı ile tercih edilen bir konumdadır., Yalı Apartın çevresini saran sosyal yaşam ve İzmirin ana ulaşım yolları olan Anadolu Caddesi ve İzmir Metrosu ( İzban ) durağına olan yakınlığı ile mesafesi ile misafirlerimiz İzmirin tüm ilçe ve semtlerine kolayca ulaşabilmektedir.

Yalı Residence günlük kiralık ev çiğli ilçesinin tam kalbindedir. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte beyaz eşya, tv ve mobilyaları ile birlikte Çiğli günlük kiralık ev ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılamak üzere tasarlanıp dekore edilmiştir. İzmir günlük kiralık daire seçenekleriniz arasında konumu ve imkanları bakımıdan gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir şeçimdir.

İzmir Günlük Kiralık Daire

İzmirde İki lokasyonda bulunan dairelerimiz günlük ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılamak üzere ve size otel konforunu sunarken evinizin rahtlaığını en ekonomik şekilde sunmaktadır. Yalı Residence günlük kiralık ev çiğli ya da Soyak Sieasta Oxygen günlük kiralık ev karşıyaka hakkında bilgileri ve resimleri sitemizde bulabilirsiniz.

Merkezi Konum

Konfor

Full Eşyalı

7/24 Sıcak Su

Toplu Ulaşım

Güvenlik

Günlük Kiralık Daire İzmir

Yalı Residence olarak İzmir günlük kiralık daire hizmetlerini sunmakta olan sitemize hoşgeldiniz. İki Lokasyonda bulunan dairelerimiz günlük kiralık daire izmir , tüm ihtiyaçlarınız düşünülürek dekore edilmiştir.

Günlük ya da daha uzun süreli konaklamalarınızda size evinizin konforunu ve tüm ihityaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanıp dekore edilmiş günlük kiralık dairelerimize hakkında bilgi ve rezervasyon için bizi 7/ 24 arayabilirsiniz.

Kısa dönemli ve konaklamalarınız için Yalı Residance , tecrübeli ve güleryüzlü ekibi ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duymaktadır.

Sizin rahatlığınız için düşülmüş mimari ve işlevsel özellikleriyle size evinizin konfor ve huzurunu en iyi şekilde ve uygun fiyatlar ile sunma ilkesi ile hizmet vermektedir. İzmirde iki farklı lokasyonda bulunan dairelerimiz hakkında bilgileri sitemizde bulabilirisiniz.

Dairelerimizin Özellikleri

İzmirde günlük kiralık daire olarak hizmet veren dirmamıza bağlı , 8 adet 1+1 daire ve 4 adet 1+0 saire olmak Üzere toplam 12 adet apart dairemiz mevcuttur .Günlük kiralık ev olarak kiralayıp kısa dönem olarak bireysel olarak yada aileniz ile otel konforunu ve evinizin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

  • Her Daire Max..4 Kişi Konaklayabilir.
  • Full Mobilyalıdır.
  • Full Beyaz Eşyalıdır.
  • Dairelemizde TV Uydu Yayını Mevcuttur.
  • Otopark mevcuttur
  • Güvenlidir
  • Merkezi konumdadır
  • Toplu ulaşıma ve Ana yollara Yakındır.

Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uygunluk

Tüm dairelerimiz değerli müşterilemiz konaklama yapmadan önce profesyonel ekibmiz tarafından en ince detayına kadar temizlenmektedir. Kullanılan temizlik maddeleri anti alaerjik bakanlık onaylı doğal temizlik maddeleridir.

Son zamanlarda dünyayı saran Covid-19 salgını yüzünden uygulanması gereken hijyen ve sosyasl mesafe kurallarına uymaktayız.Dairelerimiz profesyonel olarak hijyen ekipleri tarafından streilize edilmektedir. Uygulamalar yetkili birimler tarafından dikkatlice yapılmaktadır.

Personelimiz kişisel hijene ve sosyal mesafe kurrallarına uygun giyinmekte ve davranmaktadır. Misafirlemizin girişler ve çıkışlar esnasında ve asansör gibi toplu alanlarda maske takması zorunludur.

Evinizin Rahatlığını ve Otel Konforunu Birarada Yaşayabileceğiniz İzmirdeki Evinize Hoşgeldiniz.

İzmir Günlük Kiralık Ev Hizmetlerimizden Yararlanmak ve Rezervasyon Yapmak İçin Bizimle 7/24 İletişme Geçebilirsiniz. Karşıyaka ve Çiğli’de Bulunan Residence ve Apartlarımız İle Size Şehrin Karmaşından Uzak ,Huzurdolu Bir Konaklama Sunmaktan Mutluluk Duymaktayız.

Günlük Kiralık Ev Fiyatları Hakkında Bilgi Almak için Bize Ulaşabilirsiniz.

– Yalı Residence –

Rezervasyon

İzmir Çiğli ya da Karşıyaka Lokasyonlarında Bulunan Günlük Kiralık Dairelerimiz İçin Rezervasyon Yaptırmak İçin Bizi +90 551 592 19 81 no Telefonda Arayabilir , Aşağıdaki Rezervasyon Formunu Gönderebilir Yada WhatsApp İle Mesaj Atabilirsiniz.

[contact-form-7 id=”113″]

Ulaşım ve Konum

İzmir Karşıyaka da bulunan Soyak Oxygen ve Çiğlide bulunan Yalı Residence Günlük kiralık dairelrimizin konum ve ulaşm bilgilerini aşağıdaki haritalar vasıtası ile bulabilirsiniz. Günlük kiralık daire izmir in yeni adresleri olan Soyak Oxggen ve Yalı Residence Aparta Şimdiden Hoşgeldiniz

YalI Residence Çiğli

Çiğli günlük kiralık daire için ideal konum…