Hakkımızda

İzmir günlük kiralık daire ve ev sektöründe 2017 senesinden bu yana hizmet vermekte olan Yalı Residence olarak ilk önce Çiğli Merkezinde bulunan Yalı Apart ve ardından ikinci lokasyonumuz olan Soyak Oxgen Kaarşıyaka da bulunan 1+1 ve 1+0 stüdyon tipi dairelemiz ile İzmide günkül kiralık ev  ve konaklama hizimetleri vermekteyiz.

Çelik Konstrüksiyon ,Dış cephegiydirme ve İnşaat sektöründe 20 yıldan bu yana edindiğimiz iş tecrübesini Konaklama ve turizm alanında da devam ettirmekte olan firmamız misafirlerini ağırlamaktan ve onların kısa süreli konaklama ihityaçlarını en ekonomik ve konforlu şekilde sunma prensibini ilke edinmiştir.

izmir günlük kiralık

Yalı Residence

Çiğli merkezinde eşssiz lokasyonu ve imkanları ile max. 4 kişinin aynı anda ekonomik olarak kısa süreli konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere donatılmıştır. Devlet hastaneleri , özel hastaneler ve Katip Çelibi Üniversite Kampüsüne çok yakın bir konumdadır.

Sosyal hayatın ve alışveriş ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz bir konaklama sunmaktadır. Toplu ulaşıma, İzbana ve Otoyollara yakın olması sebebi ile Menemen, Foça ve Aliğa bölgesine ve ayrıca İzmirin kalbi sayılan Karşıyaka Alsancak Konak  gibi ilçelere kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Soyak Oxygen

İzmirin en gözde ve popüler yerleşim merkezlerinden olan Karşıyaka da bulunan Soyak Oxygen Sitesinde stüdyo dailerimiz İzmirin.en prestijli sitelerinden birindedir. Sosyal imkanları ve havuz gibi spor imkanlarında sahip bu güzel konutlarda her türlü konforunuz düşünülmüştür.

Güzel manzarası ve otoyollara yakın olduğu gibi aynı zamanda en görkemli ve iddalı mağazaların bulunduğu, gün boyu vakit geçirip alışveriş yapabileceğiniz AVM lere oldukça yakındır.

Büyük hastanelere, Üniversiteye ve en öenmli Karşıyaka merkeze kolayca ulaşılabilir.   Elit müşterilerimizin tercih ettiği Soyak Siesta Oxygen konutlarımıza 7 / 24 rezervasyon yaparak Karşıyaka günlük kiralık ev taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz.